Zbieram 1% na turnus rehabilitacjny

 

Jak zbierać pieniądze na turnus rehabilitacyjny.
Sposób nr 1.
Pójdź do Biura Rachunkowego lub roześlij prośby do wielu Biur   i poproś ich właścicieli aby rozliczając firmy zrobili odpisy 1 % podatku na ciebie, (jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną) lub na twoje dziecko niepełnosprawne. Przy wypełnianiu druku PIT w odpowiedniej pozycji należy wpisać nr KRS Fundacji 0000138204, następnie w kolejnej pozycji podać cel szczegółowy zbiórki na który ma zostać przekazana kwota 1 % podatku np. Turnus rehabilitacyjny Jan Kowalski .
Sposób nr 2.
Zarejestruj się na portalu społecznościowym np. FACEBOOK, zaproś swoich znajomych oraz rodzinę i udostępnij na swojej tablicy informację o zbiórce 1 % na turnus rehabilitacyjny dla ciebie lub twojego dziecka niepełnosprawnego. Podaj nr KRS Fundacji 0000138204, wskaż cel szczegółowy zbiórki np. Turnus rehabilitacyjny Jan Kowalski  i poproś znajomych o odpisanie w PIT 1 % podatku.  
Sposób nr 3.
Zwróć się do pracodawcy u którego pracujesz ty bądź twoi bliscy, z prośbą o to, aby w trakcie dokonywania rocznych rozliczeń PIT pracowników, zakład dokonywał odpisów 1 % podatku na ciebie  jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną)lub twoje dziecko niepełnosprawne podając nr KRS Fundacji 0000138204 z dopiskiem: 
Turnus rehabilitacyjny Jan Kowalski.
Sposób nr 4.
Roześlij maile do firm, instytucji, znajomych z prośbą o to, aby w trakcie dokonywania rocznych rozliczeń PIT pracowników, zakład dokonywał odpisów 1 % podatku na ciebie (jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną) lub twoje dziecko niepełnosprawne podając nr KRS Fundacji 0000138204 z dopiskiem Turnus rehabilitacyjny Jan Kowalski.
Sposób nr 5.
Wejdź na stronę internetową Fundacji „Dziecięcy Uśmiech do Świata” www.dzieciecy-usmiech.pl, kliknij w zakładkę „Druki do pobrania”, pobierz i wydrukuj ulotki, dopisz na nich swój cel szczegółowy np. Turnus rehabilitacyjny Jan Kowalski. Ulotki rozdaj znajomym lub zostaw w sklepach, przychodniach, bibliotekach i w wielu różnych instytucjach.
Sposób nr 6.
Poproś wydawcę lokalnej gazety o to, aby zgodził się na zamieszczenie twojego Ogłoszenia z prośbą o przekazanie 1 % podatku. W ogłoszeniu podaj nr KRS Fundacji 0000138204 z dopiskiem :
        Turnus rehabilitacyjny Jan Kowalski. 
wykonanie: www.kompmar.net.pl